Dell Pro Wired Speakerphone SP325
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 461.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro wired speakerphone sp325, 520-bbmp, dell, kolarid

